Bağcılar0212 433 24 34

DGS Kurslarımız

 

Türkiyenin en iyi iki Farklı (Uzman Kariyer ve İntibank Yayınları) yayını ile DGS'ye Hazırlama Şansı

 Türkiyenin En Nitelikli DGS Eğitim Sistemi

DGS’ye yönelik geliştirilmiş en nitelikli ve en doyurucu eğitim programı sayesinde sınava hazırlanma şansına sahip olacaksınız.

Matematiği Zayıf Olanlara “Temel Matematik Programı”

 Matematik konusunda çoğu adayda var olan ön yargıları yok eden, işlem hatalarınızı sıfıra indiren program. Bu sayede çoğu adaya göre yarışa bir adım önde başlayacaksınız.

DGS’ye özel öğretmen kadrosu

 DGS’nin soru yapısı diğer sınavlara göre daha farklıdır. Bu nedenle tecrübeli/özel öğretmenlerimiz ile sınava en iyi şekilde hazırlanacaksınız.

 Farklı gruplarda ders telafi imkânı

 DGS kurslarımızda, herhangi bir sebepten dolayı katılamadığınız dersleri farklı gruplarımızda derse girerek telafi edebilirsiniz.

 Matematik Seviyelerine Uygun Sınıflar

 Kendinizle aynı seviyede olan adaylarla eğitim alabilmeniz için sınıflarımızı matematik seviyesine uygun olarak ayırıyoruz.

Haftanın Her Günü Bire-bir Soru Çözümleri

 Bire-bir programlarımız sayesinde yapamadığınız soruları öğretmenlerimize sorabilme şansına sahip olacaksınız.

Her Hafta Akıl Yürütme ( Sayısal- Sözel) ve Zeka  Oyunları Etkinlikleri.

Kurumumuzda Akıl Yürütme (Sözel ve Sayısal) ve Zeka Oyunları Alanında Uzmanlaşmış Hoca Kadromuzla Sizleri DGS sınavında karşınıza çıkacak tüm soru çeşitlerine göre eksiksiz olarak hazırlıyoruz.

 25 adet DGS Türkiye Geneli Denemesi

Yaptığımız deneme sınavları sayesinde hem eksik olduğunuz noktaları belirleyeceksiniz hem de sınava yönelik stratejiler geliştirebileceksiniz. Bu sınavlar sayesinde Türkiye sıralamanızı görebileceksiniz.

Ek Olarak 5 Adet Performans Değerlendirme Sınavı

 Bu sınavlar konuların işlendiği yere kadar yapılacağı için mevcut durumunuz hakkında daha fazla bilgi sahibi olabileceksiniz.

 Haziran-Temmuz Aylarında Yaz Kampı

 Konu tekrarları, soru çözümleri ve deneme sınavları sayesinde son dönemeçte ne durumda olduğunuzu rahatça öğrenebileceksiniz.

 

Haziran-Temmuz Aylarında Tatbikat Deneme Sınavları

Sınava 1 Ay kala Sınav Tatbikatı ve Tatbikat Denemelerimiz Başlar Sınav Haftasına Kadar Devam Etmektedir. Toplamda 10 Adet Tatbikat Denemesi Yapılacaktır.

 

 DGS Sonrası Ücretsiz Tercih Danışmanlığı

 Sınav sonrasındaki en önemli süreçlerden biri tercih aşamasıdır. Kendi hazırladığımız tercih robotu sayesinde geleceğinizi belirleyen bu önemli süreçte kolayca tercih yapabileceksiniz.

 

 

UZMAN KARİYER DGS KURSLARI 
YILLIK DERS DAĞILIM ÇİZELGESİ
 
DGS SÖZEL YETENEK
Türkçe 70 Saat
Sözel Mantık 25 Saat
Genel Tekrar ve Soru Çözümü 75 Saat
   
Sözel Yetenek Toplam  170 Saat
   
DGS SAYISAL YETENEK
Matematik 85 Saat
Sayısal Mantık 75 Saat
Geometri 65 Saat
Genel Tekrar ve Soru Çözümü 175 Saat
   
 Sayısal Yetenek Toplam 430 Saat
   
Paket Program Genel Toplamı  
Sözel  Yetenek 170 Saat
Sayısal  Yetenek 400 Saat
Soru Kampı 130 Saat
   
Genel Toplam  700  Saat
   
Türkiye Geneli Deneme Sınavı  25 Adet
Performans Değerlendirme Sınavları  5 Adet
Tatbikat Denemesi 10 Adet
   
Toplam Deneme Sınavı  40 Adet

 

 

DGS Kurs Kayıtlarımız Avantajlı Fiyatlarla Devam Ediyor.

Kurslarımız Hakkında Ayrıntılı Bilgi İçin Eğitim Danışmanlarımızı Arayabilir veya Önkayıt Başvuru Formunu Doldurabilirsiniz.

 DGS Önkayıt Başvuru Formu İçin Tıklayınız.

 

 

 

DGS KURSU 

 

 

 

 

 

 

istanbul esenler ilçesinde dgs kursu düşünüyorsanız bağcılar uzman kariyer dgs kursu sizlere çok mesafe olup kaliteli dgs eğitimi hizmeti vermektedir. istanbul başakşehir ilçesinde dgs kursu düşünüyorsanız bağcılar uzman kariyer dgs kursu sizin için ideal bir yerdir. istanbul güngüren ilçesinde dgs kursu düşünüyorsanız bağcılar uzman kariyer dgs kursu sizler için ideal bir kurumdur. istanbul bayrampa ilçesinde dgs kursu bağcılar uzman kariyer bağcılar metro durağının hemen karşısında. istanbul bahçelievler  ilçesinde dgs kursu araştırıyorsanız bağcılar uzman kariyer dgs kursu sizlere oldukça yakın mesafededir. istanbul zeytinburnu ilçesinde dgs kursu düşünenler T1 Tramvay ile bağcılar uzman kariyer dgs kursu sizlere çok yakın.dgs kursları içerisinde istanbulda sürekli kaliteyi ön plana çıkartan kurumumuz bağcılar uzman kariyer dgs kursu Türkiyenin en kaliteli dgs eğitimi veren kuruluştur.dgs 2018 tercih robotumuz hizmetinize girmiştir.dgs kaliteli kurs düşünüyorsanız mutlaka uzman kariyer dgs hazırlık kurslarını tercih etmelisiniz. dgs kurslarında türkiyenin en kaliteli dgs kursu uzman kariyer dgs kursları kalitede asla ödün vermemektedir. istanbul gaziosmanpaşa dgs kursu düşünüyorsanız bağcılar uzman kariyer kaliteli dgs kursundan faylanın.